Jako firma ZAKMED sp. z o. o. sp.k. pierwszy sklep medyczny otworzyliśmy w 2013 roku. Rok 2019 jest dla wyjątkowy bo otworzyliśmy dwa następne.

Nasze sklepy medyczne dostępne są w trzech miastach:

 1. Wałbrzych 58-300, Chrobrego 14, Sklep medyczny ZAKMED, tel. 746648362 lub 505347062, email: sklep@zakmed.pl
 2.  Świdnica 58-100, Lipowa 19, Sklep medyczny ZAKMED, tel. 724390909, email: sklepswidnica@zakmed.pl

Kierujemy swoją ofertę do osób poszukujących środków ortopedycznych, pomocniczych, wymagających tlenoterapii oraz terapii bezdechu sennego CPAP.

Na wszystkie refundowane artykuły posiadamy umowę z NFZ.

Obsługa sklepów ZAKMED to wykwalifikowane fizjoterapeutki oraz technicy farmacji – osoby o dużym stopniu wrażliwości i zrozumienia dla pacjentów. Służą radą, pomocą i informacją w zakresie rehabilitacji oraz odpowiedniego doboru rozwiązań z tlenoterapii i bezdechu sennego.

O sklepie

W naszym asortymencie oprócz sprzętu ortopedycznego posiadamy również sprzęt rehabilitacyjny i drobny sprzęt medyczny. Współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Celem firmy jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów, przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Pomagamy pacjentom w doborze sprzętu, który ułatwi codzienne życie w procesie leczenia i rehabilitacji oraz pozwoli pokonywać bariery architektoniczne.

Priorytetem naszej firmy jest dobro pacjenta. Pomagamy również przy wypełnieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowanie przez NFZ, PCPR, MOPS i PFRON. Oferujemy wysokiej, jakości sprzęt medyczny i akcesoria rehabilitacyjne takie jak stabilizatory kończyn dolnych, ortezy tułowia, kołnierze, gorsety, pasy przepuklinowe, oraz wózki inwalidzkie. Oferujemy również łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, kule rehabilitacyjne, laski, balkoniki rehabilitacyjne, jak również chodziki dla niepełnosprawnych i artykuły higieniczne.

W stałej sprzedaży posiadamy także sprzęt toaletowy, artykuły medyczne, protezy piersi oraz rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe. Sklep medyczny posiada wszystko, co nie zbędę jest do rehabilitacji oraz opieki nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak również do jednostek służby zdrowia, jednostek centralnych i samorządowych oraz innych firm. Działalność firmy prowadzona jest w ramach świadczeń objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym w ramach NFZ jak również przy pełnej odpłatności za świadczone usługi.

Strefa pacjenta

 1. PCPR Wałbrzych

  Przejdź →
  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
 2. NFZ Wrocław

  Przejdź →
  Dolnośląski, Narodowy Fundusz Zdrowia
 3. Fundusz RON

  Przejdź →
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 4. Świadczenia dla osób niepełnosprawnych

  Przejdź →
  MOPS Wrocław - świadczenia dla osób niepełnosprawnych
 5. Limit NFZ

  Przejdź →
  Na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze
 6. Wniosek

  Przejdź →
  Na zaopatrzenie
 7. Upoważnienie

  Przejdź →
  Do odbioru sprzętu
 8. Oświadczenie

  Przejdź →
  O odstąpieniu od umowy

Czy chcesz, abyśmy wysłali Ci darmowe materiały? Zostaw nam swój telefon lub adres e-mail.

Tak, chcę   Nie, dziękuję

Otrzymaj bezpłatne materiały