Obrazowanie M-mode ma wiele zalet łącznie ze skróceniem czasu potrzebnego na umiejscowienie okna przezczaszkowego. Ułatwia również identyfikację naczyń krwionośnych i skraca czas szkolenia. Doppler przezczaszkowy Atys to wyjątkowe urządzenie dostępne na rynku: można je zintegrować z nieinwazyjnym monitorowaniem rzutu serca.

Informacje o urządzeniu

WAKIe jest dostępny w różnych konfiguracjach, co pozwala dopasować urządzenie do potrzeb klienta:

 • WAKIe TCD : jednostronny doppler przezczaszkowy z modułem diagnostycznym
 • WAKIe 1TC : jednostronny doppler przezczaszkowy z modułem diagnostycznym i monitorującym
 • WAKIe 2TC : dwustronny doppler przezczaszkowy z modułem diagnostycznym i monitorującym
 1. Cyfrowy doppler

 2. Obrazowanie M-mode

 3. Przenośny i wytrzymały

 4. Wyraźny i duży wyświetlacz

 5. Przyjazny dla użytkownika

 6. Elegancki i kompaktowy

 7. Dodatkowo dostępny moduł do pomiaru rzutu serca

Obrazowanie M-mode

Obrazowanie M-mode oferuje kolorowe wyświetlanie intensywności sygnału przepływu i kierunku wiązki ultradźwiękowej. Przepływ w kierunku sondy jest oznaczony czerwonym, a przepływ od sondy niebieskim paskiem. W trybie M-mode można wybrać również jakąkolwiek głębokość, żeby przedstawić dane spektralne.

To sprawia, że TCD jest łatwiejszy w użyciu dla lekarzy przy łóżku chorego, szczególnie w nagłych przypadkach.

Pełna opcja kolorowych raportów

W trakcie badania pacjenta wystarczy nacisnąć przycisk, żeby otrzymać raport, w którym znajdują się zrzuty z ekranu z przebiegiem fal i wszystkimi dostosowanymi parametrami i sześcioma obliczonymi wskaźnikami. W każdej chwili ten raport można przeglądać, drukować na kolorowej drukarce lub przechowywać.

Rzut serca

Doppler przezczaszkowy Atys to wyjątkowe urządzenie dostępne na rynku: można je zintegrować z nieinwazyjnym monitorowaniem rzutu serca. Ta cecha jest szczególnie przydatna u pacjentów hospitalizowanych w OIOM-ie jak i u chorych na sali operacyjnej. To umożliwia określenie globalnej czynności hemodynamicznej pacjenta z użyciem jednego aparatu i pokazuje korelację pomiędzy rzutem serca i perfuzją mózgową.

Przyjazny dla użytkownika

Nowoczesne i intuicyjne, zdalne sterowanie oraz zindywidualizowane protokoły postępowania umożliwiają łatwe dostosowywanie parametrów, szybką konfigurację urządzenia i oszczędzają czas użytkownika.

Dzięki menu zorientowanym na użytkownika możliwe jest szybkie wprowadzenie danych pacjenta, oznaczenie naczyń krwionośnych i pisanie wniosków na raporcie z badania.

 1. Inne właściwości

 2. Przenośny i wytrzymały

  WAKIe dzięki komfortowemu uchwytowi, wygodnemu przechowywaniu akcesoriów i metalowej obudowie stanowi idealne urządzenie przenośne dostosowane do używania w trudnych warunkach.
 3. Przejrzysty wyświetlacz

  Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości ułatwia oglądanie obrazu z każdego kąta. Duży rozmiar wyświetlacza zapewnia wyjątkowy dla urządzenia przenośnego komfort oglądania.
 4. Zaawansowany moduł monitorujący

  Sesje monitorowania można nagrywać i zapisywać. Wszystkie przebiegi fali, trendy, znaczniki zdarzenia i wskaźniki są przechowywane i dostępne do dalszych analiz.
 5. Wykrywanie zatorów

  Moduł wykrywania zatorów w naczyniach mózgowych wykorzystuje zalety systemu wielobramkowego, co pozwala odróżnić zatory od artefaktów.
 6. Badania czynnościowe

  Sesje testowe pozwalają ocenić autoregulację przepływu mózgowego i reaktywność naczynioruchową.

Kup urządzenie

+48 74 664 83 62

Możesz także poprosić o kontakt w celu uzyskania szczegółów dotyczących kupna urządzenia:

Czy chcesz, abyśmy wysłali Ci darmowe materiały? Zostaw nam swój telefon lub adres e-mail.

Tak, chcę   Nie, dziękuję

Otrzymaj bezpłatne materiały